Zwrot za przegrany kupon na e-sport

483

Typujesz E-sport? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Etoto, który to zmniejsza przegrane co tydzień na kwupony, na których będą znajdować się zdarzenia z E-sportu. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 100 PLN.

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na e-sport

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na e-sport

Oferta promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali co najmniej dwóch wpłat.

Jest to kampania tygodnia i trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Jednak należy pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego można otrzymać maksymalnie jeden zwroty.

Warto jest pamiętać, że przed rozpoczęciemkuponu należy się zapisać do promocji na stronie bukmachera Etoto!

Na kuponie promocyjnym muszą składa się jedynie zdarzenia z e-sportu. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka minimalna za jaki zostanie zawarty kupon to 50 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że bukmacher dokona zwrotu 50% stawki pod warunkiem, że kupon zostanie rozliczony jako przegrany, a wszystkie wcześniejsze punkty zostały zrealizowane.

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji, a jego kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Jednak należy pamiętać, że można otrzymać jedynie jeden zwrot podczas tej promocji. Zwrot w formie środków bonusowych trafi maksymalnie do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

BONUS ZA REJESTRACJĘ BEZ WPŁATY

Bukmacher Etoto przyznaje bonus na start dla nowych graczy. Wystarczy założyć konto, aby otrzymać darmowe środki. Bonus trafi na konto gracza bez dokonania wpłaty.

Bonus w wysokości 20 PLN trafi na konto gracza po wpisaniu kod promulgacyjnego BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher TOTALBet: Bonusy dla aktywnych typerów
Następny artykułZakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.