Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych

438

W środę 17 kwietnia bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych, gdzie to za przegrane kupony dokonuje zwrotu.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej minimum jednego depozytu.

Ta akcja promocyjna trwa jedynie w środę 17 kwietnia do godziny 23:59. I to właśnie w ty dniu musimy dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Bukmacher nie określa minimalnej ilości zdarzeń na kuponie Lecz należy pamiętać, ze kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka kuponu musi być równa 2.00.

Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Bonus trafi na konto gracza Forbet w formie środków bonusowych. A będzie to nie później niż 24 godziny od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwota, gdzie kurs całkowity kupon będzie wynosił co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN
Następny artykułForbet powyższa wygrane o 12% w piątek – 19 kwietnia
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.