Zakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu

414

Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane dla swoich graczy, którzy typują zakłady LIVE. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKombi, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia z oferty na żywo, aby liczyć na większe wygrane o 14%.

O 10% większe wygrane u bukmachera Fortuna

O 10% większe wygrane u bukmachera Fortuna

Z tej promocji mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera w Polsce – Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 31 lipca. Jednak należy pamiętać, że każdego dnia dostępna jest tylko w godzinach: 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.

W promocji biorą udział kupony AKO lub MAXIKombi, na których znajdują się jedynie zdarzenia z oferty na żywo. Na każdym kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy takie zdarzenia. Kurs każdego zdarzenia zarówno minimalny jak i łączny jest dowolny!

Należy pamiętać, że do kuponu trzeba dodać zdarzenie specjalne „Bonus Live 10%”.

Każdy gracz może zagrać dowolną liczbę kuponów!

Stawka minimalna kuponu nie jest określona, ale każdy kupon nie może zostać zagrany za więcej niż 500PLN.

Z tej akcji są wykluczone wszystkie kupon wykorzystaną opcją „Early Cash Out”.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który dokona zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 10%.

Kod promocyjny Fortuna:

Gracz, który nie posiada jeszcze konta u tego operatora ma dobrą okazję, żeby je założyć, ponieważ po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik po dokonaniu pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka, a dodatkowo można otrzymać bonus równowartości pierwszej wpłaty!


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon na e-sport
Następny artykułBonus do 1000 PLN na start u bukmachera BetClic
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.