Wygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska

524

Bukmacher Forbet przeprowadza konkurs , w którym zagrodzi czterech najlepszych typerów. A jest o co walczyć, ponieważ można wygrać pakiety na wyjazdowy pojedynek kwalifikacyjny do mistrzostw Europy 2020: Macedonia vs Polska.

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Udział w konkursie może wziąć każdy gracz,z którzy posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Chcąc walczyć o nagrody nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Lecz trzeba zbierać punkty do 14 maja, bowiem to tego dnia bukmacher przeprowadza konkurs.

Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

System punktowania jest bardzo prosty, ponieważ im więcej zdarzeń na kuponie tym więcej punktów. Jednak trzeba pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej. Ligi z jakich zostaną wybrane zdarzenia są dowolne.

A na pewno jest o co walczyć, ponieważ bukmacher Forbet przewidział dla najlepszych łącznie cztery pakiety wyjazdowe na pojedynek kwalifikacyjny Mistrzostw Europy 2020.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 10 PLN za poprawny wynik walki KSW 48
Następny artykułDodatkowe bonusy na finał Pucharu Polski z LvBet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.