Większe wygrane u bukmachera eFortuna o 14%

494

Bukmacher Fortuna zwiększa wszystkim swoim graczom wygrane w ramach oferty „Happy Hours”. Wystarczy obstawiać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na premię 14% za wygrany zakład.

Kupony bez podatku

Kupony bez podatku

Warto jest nadmienić, że bukmacher eFortuna online zmienia zasady regulaminu akcji „Happy Hours”. Teraz ta oferta trwa przez całą dobę. I w dodatku bez stawki minimalnej.

Nadmienić trzeba, że swojego udziału w tej ofercie gracze nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zalogowanie się na konto na www.eFortuna.pl i dodać do zakładu bonus kursowy „Happy Hours”. Znajduje się on w bocznym menu strony.

Wygrywaj więcej u bukmachera eFortuna

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikują się zarówno zakłady AKO i MAXIKOMBI, które mogą zostać zagrane zarówno przez stronę internetową wspomnianego operatora, ale i również jego aplikację mobilną.

Wymagane jednak jest to, że na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher eFortuna online posiada w swojej ofercie. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ rozgrywane są pojedynki chociażby w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, tenisie, czy też Esporcie.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na uwadze trzeba mieć to, że każde zdarzenie znajdujące się na zakładzie musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowe
  • minimalny kurs każdego typu to 1.30

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane.

Nadmienić jest również to, że wszyscy użytkownicy mogą zagrać dowolną ilość zakładów w ramach tej promocji.

Najnowszy kod promocyjny w eFortunie online:

Zakłady bukmacherskie eFortuna oferują na start każdemu nowemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • premię równowartości dokonanego depozytu, a maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie gracza to 1000 PLN
  • Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom wyłącznie pod warunkiem, że typer wpisze limitowane hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki na zakłady bukmacherskie od STS
Następny artykuł50 PLN na granie w STS Betgames dla wszystkich graczy.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.