Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet

483

Przed nami kolejny wyścig Formuły 1. W najbliższy weekend kierowcy będą walczyć o wygraną w GP Chin. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy. Podczas to której zwiększ wygrane o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji. Jednak należy pamiętać, że bukmacher dopuszcza jedynie kupony zawarte z aplikacji mobilnej. Jeżeli jej nie posiadasz to żaden problem. Możesz ją pobrać ze strony bukmachera LvBet i zainstalować, a sam proces zajmie Ci dosłownie chwilę.

Promocja trwa do 14 kwietnia do godziny 15:00. I do tego można dokonywać zawarcia kuponów:

  • przedmeczowych
  • na żywo
  • pojdynczych
  • kombi

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z ofert bukmachera na GP Chin.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STSt i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli idzie o stawkę to bukmacher LVbet nie wyznaczał minimalnej. Lecz z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Następny artykułPodstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.