W TOTALbet dodatkowe środki na grę!

689

Osoby, które dopiero co rozpoczęły przygodę z zakładami bukmacherskimi często borykają się z niskim budżetem na grę. Oferta powitalna TOTALbet jest jedną z opcji, która może pomóc rozwiązać ten problem. 

W TOTALbet dodatkowe środki na grę!
W TOTALbet dodatkowe środki na grę!

Bonus na start w TOTALbet, jaka sama nazwa wskazuje, dedykowany jest nowym klientom tej marki, więc jeśli jesteś z nią związany od dłuższego czasu, to niestety ta oferta nie jest dla Ciebie. Możesz natomiast skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego u jednego z innych bukmacherów, którego treść znajdzie w niniejszym artykule.

Wracając do pakietu TOTALbet, musisz wiedzieć, że bukmacher ten powiększy Twoją pierwszą wpłatę aż o 100%! Oczywiście istnieje górny limit kwoty, który wynosi aż 500 PLN, co stanowi dość pokaźną premię powitalną.

Zanim do tego dojdzie musisz przejść proces rejestracji konta i poczekać na jego pełną aktywację. Może brzmi to dość tajemniczo i skomplikowanie, ale wszystko sprowadza się do podania danych osobowych i przesłania skanów dowodu tożsamości. Wszystko zajmuje parę minut.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Po dokonaniu pierwszej wpłaty zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do otrzymania należnego bonusu. Nie musisz w tej sprawie pisać e-mail czy też prowadzić rozmowy z konsultantem na czacie.

Zgodnie z regulaminem aktywowanie środków bonusowych nastąpi w momencie postawienia za kwotę depozytu dwóch różnych kuponów o kursie minimalnym 2,00. Po ich rozliczeniu premia 100% do 500 PLN jest już do Twojej dyspozycji!

Zanim zostanie ona przeniesiona na saldo główne konta bukmacherskiego, co jest równoznaczne z możliwością wypłaty, musisz dokonać sześciokrotnego obrotu na zakładach z trzema zdarzeniami (kurs minimalny każdego to 1,20 a łączny 2,00).

Przerasta Cię wpłacenie środków na bukmachera, ale chciałbyś spróbować swoich sił w zakładach sportowych? Nic straconego. TOTALbet ma też coś dla Ciebie. Freebet o wartości 25 PLN już za samo założenie i weryfikację konta!

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułJak rozpocząć obstawianie w zakładach sportowych?
Następny artykułBukmacher Fortuna uruchamia konto tymczasowe