US OPEN Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

472

Przed nami ostateczne rozstrzygnięcia podczas US OPEN. W związku z tym turniejem bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do ostatniego spotkania podczas trwania US OPEN, czyli do 8 września.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z US OPEN. Typy na kuponie mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Bukmacher dopuszcza typy z turnieju ATP jak WTA, z turnieju singli jak i debli.

Stawka kuponu jak i ilość kuponów przez gracza jest dowolna.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher LVbet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonus za darmo od bukmacher LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus dla sowich graczy za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE.

Wówczas na koncie gracza znajdzie się bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania depozytu!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna
Następny artykułStarLader Major 2019 bonus za przegrany kupon od STS
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.