Typuj u bukmachera STS i odbierz bonus każdego dnia

478

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich graczy za obstawienie meczy. Wszyscy typerzy w ramach akcji „Ekstra 35 PLN” mogą liczyć codziennie na darmowe środki oprócz wygranej z zakładu.

Darmowy bonus codziennie dla typerów

Darmowy bonus codziennie dla typerów

Coraz więcej graczy znowu zaczyna obstawiać mecze u bukmacherów. Przyczyna trzeba powiedzieć, że tego jest bardzo prosta. Po przerwie wracają kolejne rozgrywki i tym samym jest co obstawiać.

To wszystko sprawiło, że bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim typerom i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Ekstra 35 PLN”, która dostępna jest do 7 czerwca.

Chcesz skorzystać z tej oferty?? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Wykonać to należy poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejny krok jest to kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Extra środki za obstawienie meczy graczom

Bukmacher STS online dopuszcza w ramach tej oferty promocyjnej wyłącznie zakłady AKO zawarte za minimum 20 PLN. Kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.50.

Gracz sam natomiast wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty „na żywo”.

Betclic kod promocyjny za darmo

Każdy użytkownik codziennie może liczyć na bonus o wartości 5 PLN pod warunkiem, że jego zakład okazał się wygrany oraz spełnia powyższe kryteria regulaminu akcji.

Bonus powitalny w STS on-line:

Każdy nowy użytkownik może już na sam początek otrzymać bonus powitalny, którego łączna kwota może wynieść nawet 1229 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, że pakiet powitalny będzie aktywny jedynie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnym przejściu weryfikacji danych gracz otrzyma darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty o wartości 29 PLN. Gracz, który natomiast dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na darmowe premię równowartości wpłaty. Maksymalna kwota, jaka będzie mogła trafić na konto gracza to 1200 PLN.

Warto jest nadmienić, że bukmacher STS posiada usługę Betgames, w której użytkownicy mogą chociażby grać w pokera online. W dodatku legalnie i na prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułPIŁKARSKI JACKPOT: wygraj 30 000 PLN w Betclic Polska.
Następny artykułEkstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki na zakłady bukmacherskie od STS
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.