Turniej Czterech Skoczni 2019/20: Bonus dla każdego graczy od LvBet

409

W związku z Turniejem Czterech Skoczni bukmacher LvBet oferuje graczom promocję, w której to zwiększa wygrane graczom o 14% na zakłady z aplikacji mobilnej.

Kupony bez podatku 2020

Kupony bez podatku 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownicy do tej promocji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej promocji można skorzystać w dniach 28.12.2019 0:00 – 6.01.2020 23:59.

Istotne jednak w tym wszystkim jest to, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Użytkownik, który jej nie posiada można ją pobrać ze strony LvBet.pl, a następnie ją zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym, tj. tablecie bądź telefonie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kwalifikują się w ramach tej promocji kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się wyłącznie typy ze skoków narciarskich. Zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że kupony zawarte za środki bonusowe. Trzeba również wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany to bukmacher LvBet zwiększy wygraną o 14%.

LvBet bonus za rejestrację bez depozytu 2020

Legalny bukmacher LvBet oferuje już na start graczom darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo dwie pierwsze wpłaty objęte są promocją u bukmachera LvBet, za które można otrzymać bonus w wysokości 100% i 50% za dokonanie wpłaty. Typer maksymalnie może otrzymać 1500 PLN.

Z powyższych bonusów będzie można skorzystać pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic daje 40 PLN na NBA.
Następny artykułBonus dla każdego gracza od legalnego bukmachera LvBet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.