TOTALBet bonus powitalny do 5000 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!

527

Legalny bukmacher et oferuje graczom największy bonus powitalny swoim graczom, gdzie to maksymalnie gracz za dokonanie wpłaty może otrzymać nawet 5000 PLN! Minimalna kwota pierwszej wpłaty objęta promocja wynosi zaledwie 10 PLN.

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześnie nie posiadał konta u legalnego bukmachera TOTALBet.

Podstawowa czynność tej akcji jest to rejestracja konta. Ten proces można wykonać jedynie na stronie bukmachera wwww.totalbet.pl. Założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, a poza tym ten proces jest prosty.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera TOTALBet

Nie można jedynak zapominać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher TOTALBet dokona aktywacji bonusu powitalnego.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Następnie trzeba przejść poprawnie proces weryfikację danych. Jak to już się stanie to gracz musi dokonać już pierwszego depozytu, który to jedynie objęty promocją.

Wysokość otrzymanych darmowych środków jest uzależniona od wpłaty. Minimalny depozyt to 10 PLN, ale należy jednak wiedzieć, że każdy typer maksymalnie może otrzymać nawet 5000 PLN!

Po zaksięgowaniu wpłaty przez bukmachera TOTALBet każdy gracz może już zagrywać kupony. Typer sam wybiera jakie typy znajdą się na kuponie, a trzeba przyznać, ze oferta bukmachera TOTALBet jest bogata.

Dobrą wiadomością jestna pewno to, że dokonanie jednokrotnego obrotu wpłaty odblokuje już część bonusu.

Freebet za rejestrację bez depozytu od TOTALBet

Legalny bukmacher TOTALBet oferuje nowym graczom darmowy freebet na start i to bez dokonanie żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto i przejść poprawnie proces weryfikacji danych.

Po spełnieniu tych warunków na koncie gracza pojawi się freebet o wartości 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny u legalnego bukmachera Totolotek
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wpłatę o 50%. Bonus do 400 PLN
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.