STS bonus na start. Kod promocyjny 2020 + oferta

476

Zakłady bukmacherskie Star-Typ Sport (STS) to w Polsce swego rodzaju dinozaur działający od wielu, wielu lat na rynku zakładów wzajemnych i przez sporo grono osób, uważany jako najlepszy bukmacher. To chyba będzie również najbardziej rozpoznawalna marka bukmacherska w Polsce, która wystartowała ze swoją działalnością w 1997 roku. Firma może pochwalić się szacunkowym udziałem na krajowym rynku bukmacherskim na poziomie 47-48%. To zdecydowana przewaga nad drugą Fortuną z 30% i trzecim Totolotkiem z 10% udziału w rynku.

STS bonus na start. Kod promocyjny 2020 + oferta
STS bonus na start. Kod promocyjny 2020 + oferta

STS to wieloletnie doświadczenie, bardzo bogata oferta zakładów na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, wydarzeń politycznych, rozrywkowych, oferta na e-sport i sporty wirtualne, setki punktów stacjonarnych i bardzo rozbudowany serwis online.

STS to także finansowanie i wspieranie polskiego sportu, drużyn i reprezentacji Polski w piłkę nożną, której jest jednym z oficjalnych sponsorów. Bukmacher wspiera takie kluby i organizacje jak: Zaglębie Lubin, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin, KSW, Asseco Resovia, Cracovia Kraków, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Vive Kielce, Anwil Włocławek czy siatkarska Plusliga.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Zalety zakładów bukmacherskich  Star-Typ Sport (STS)

 • STS jest jedną z najstarszych firm bukmacherskich działających na terenie Polski,
 • to także jeden z najbardziej rozpoznawalny bukmacherów w naszym kraju,
 • posiadają rozbudowaną ofertę zakładów na żywo,
 • szeroką ofertę zakładów na e-sporty,
 • transmisje TV w swoim serwisie dla zalogowanych klientów,
 • rozbudowany serwis ze statystykami i danymi,
 • różnorodne formy wpłaty środków na konto gracza (PayU, dotpay, Skrill, Neteller, karty płatnicze, przelew i inne),
 • dostępna jest usługa Cash-out,
 • dostępny jest bezpieczny zakład,
 • ponad 440 punktów stacjonarnych rozsianych w całym kraju,
 • obsługa klienta za pomocą serwisu Livechat,
 • rozbudowana aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android,
 • moduł wyników na żywo w serwisie bukmachera,
 • promocje typu freebet,
 • promocje typu bonus powitalny,
 • istnieje możliwość założenia konta tymczasowego dla nowego gracza,
 • najszybszy względem konkurencji system szybkich wypłat STSpay.

Opinia o zakładach bukmacherskich Star-Typ Sport (STS)

Zakłady bukmacherskie Star-Typ Sport (STS) wygrywają wiele rankingów, jeżeli chodzi o polski rynek zakładów wzajemnych. Są jednym z najstarszych graczy, graczem z największym udziałem w rynku, przodują w liczbie punktów stacjonarnych i są bardzo popularną i rozpoznawalną marką przez graczy. Bardzo mocno chwalony jest system szybkich wypłat dostępny 24/7. Czy STS można określić najlepszym polskim bukmacherem internetowym? Prawdopodobnie tak, dlatego zakłady te nie zamierzają się zatrzymywać i planują ekspansję na kolejne rynki. Firma może pochwalić się obecnością od 2019 roku na takich rynkach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Andora, Malta, San Marino czy Gibraltar. Wiele z tych miejsc to tzw. raje podatkowe, w których prowadzenie takiej działalności jest ułatwione.

Promocje i bonusy od zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport (STS)

STS obstawianie w internecie
STS obstawianie w internecie

Bonus powitalny aż do 1200 złotych na start od STS

Zakłady www.STS.pl dla wszystkich nowych graczy, przygotowały bonus powitalny „PEWNE 1200 PLN”, w którym gracz otrzyma podwojenie swojej pierwszej wpłaty, maksymalnie do kwoty 1200 złotych. STS ustanowił bardzo małe wymagania do wypłaty środków otrzymanych jako bonusowe. Wystarczy otrzymaną kwotę obrócić trzykrotnie z łącznym minimalnym kursem całkowitym kupony 1,91. Liczą się tutaj zakładu SOLO, AKO, również gra na żywo. Przykładowo jeżeli wpłaciliśmy depozyt o wartości 300 złotych, który powędruje na nasze depozytowe, to na naszym koncie bonusowym pojawi się dodatkowe 300 złotych. By móc wypłacić bonusowe środki, należy dokonać zakładów ze wspomnianym kursem minimalnym (1,91) za kwotę 900 złotych (do tej kwoty liczą się postawione stawki, a nie wygrane).

Bonus bez depozytu 29 PLN

STS dla wszystkich graczy proponuje dodatkowy freebet o wartości 29 złotych, który po pierwsze – łączy się z innymi bonusami (np. bonusem powitalnym PEWNE1200), po drugie – jest bonusem bez depozytu, który otrzyma każda rejestrująca się osoba i wpisze w polu kod promocyjny hasło BETONLINE (nie ma znaczenia wielkość liter). Bonus zostanie przyznany do 3 dni od poprawnej rejestracji konta. Aby wypłacić bonusowe środki, należy dokonać trzykrotnego obrotu nimi (na kwotę 75 PLN) o łącznym minimalnym kursie kuponu 1,91.

Kody promocyjne do STS

To oczywiście niejedyna możliwość skorzystania z kodu promocyjnego do tego bukmachera. Wiele stron o tematyce bukmacherskiej, które współpracują z zakładami STS, posiada swoje własne kody promocyjne, uprawniające do zgarnięcia dodatkowych korzyści przy założeniu konta.

Co dają kody promocyjne? Kody promocyjne wzbogacają gracza o dodatkowe korzyści w postaci większych bonusów czy wyższych freebetów, niż są standardowo oferowane na stronach bukmacherów internetowych. Wiele zakładów bukmacherskich online, oferuje do nawet kilkuset złotych dodatkowych korzyści, w zamian za wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji, otrzymanego od partnerskich stron.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Kody promocyjne na www.STS.pl są uwielbiane przez graczy, którzy lubią zmieniać bukmacherów i dokonywać rejestracji u kolejnych operatorów. Dlatego warto rozejrzeć się za kodami promocyjnymi na różnych stronach, by odnaleźć te, które oferują najwięcej dodatkowych korzyści.

Tak jak już wspominaliśmy, kod promocyjny BETONLINE daje nowym graczom 29 PLN za samo założenie konta!

Jak działają wspomniane kody promocyjne?

Wykorzystanie kodów promocyjnych do zakładów bukmacherskich działających online, sprowadza się do ich użycia podczas rejestracji nowego konta, poprzez wpisanie kodu w odpowiednie pole (najczęściej określone nazwą „kod promocyjny”). Po dokonaniu pełnej rejestracji konta i obowiązkowej weryfikacji gracza zostanie uruchomiona korzyść płynąca w ramach kodu promocyjnego w czasie, który określił bukmacher w swoim regulaminie (standardowo bonus pojawi się natychmiast na koncie, czasem jednak może to trwać do kilku dni – np. do 3 dni w przypadku zakładów STS). Czasem konieczne będzie dokonanie pierwszej wpłaty depozytu, by otrzymać bonus z kodu promocyjnego. W przypadku kodu promocyjnego na darmowy zakład bez wymaganego depozytu bonusowe środki na nasz pierwszy darmowy zakład powinny natychmiast pojawić się na koncie gracza tuż po kompletnej rejestracji.

Każdy bukmacher może mieć różne warunki przyznawania bonusów w ramach kodów promocyjnych, dlatego zawsze warto zaznajomić się z regulaminem lub FAQ wybranej promocji, gdzie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje i odpowiedzi na popularne pytania.

Zaproś Kumpla do STS

Zaproś swojego kumpla do zakładów bukmacherskich STS i razem zgarnijcie bonus po 50 PLN dla każdego! Bonus otrzyma zapraszający i zaproszony. Zaproszenia można dokonać poprzez wygenerowanie linku polecającego w zakładce „Moje konto” na www.STS.pl i wysłaniu go zainteresowanej osobie (mailem, wiadomością, na Facebooku czy jakkolwiek inaczej). Osoba, która otrzyma link, musi dokonać pełnej rejestracji konta, a także uzupełnić konto depozytem o minimalnej wartości 50 PLN i dokonać trzykrotnego obrotu tym depozytem (zagrać łącznie za 150 PLN) na kuponach z minimalnym kursem przynajmniej jednego zdarzenia 1,5. Po spełnieniu warunków bonus zostanie przyznany w formie kodu bonusowego wysłanego mailem, który należy wpisać w zakładce „Moje konto” w polu „kod promocyjny” (patrz po lewej stronie serwisu).

Wypłata otrzymanego bonus w ramach akcji Zaproś Kumpla, może nastąpić po trzykrotnym (czyli zagrać za 150 PLN) obrocie kwotą bonusu na kuponach z łącznym minimalnym kursem na poziomie 1,91.

STS punkty naziemne odchodzą do lamusa
STS punkty naziemne odchodzą do lamusa

Bonus EKSTRA 30 od STS

Zakłady STS mają w swojej ofercie także bonus dla regularnych graczy. Każdy, kto zapisał się wcześniej do tej akcji i dokonuje w przeciągu tygodnia obrotu na swoim koncie depozytowym o wartości 200 PLN (liczą się kupony z łącznym minimalnym kursem 1,85), co tydzień zgarnia bonus o wartości 30 PLN na swoje konto bonusowe. Akcja trwa co tydzień, a każdy etap zaczyna się w poniedziałek od godziny 01:00 i trwa do niedzieli do 23:59. W akcji biorą udział kupony typu SOLO oraz AKO.

Aby móc wypłacić otrzymane na koncie bonusowym środki, należy dokonać ich trzykrotnego obrotu (kupony za 90 PLN) o minimalnym łącznym kursie 1,91, czyli tak samo jak w przypadku innych bonusów od zakładów bukmacherskich STS.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o zakładzie bez ryzyka 20 PLN na STS Betgames. Są to legalne karty online takie jak poker, wojna czy bakarat.

Aplikacja mobilna od Star-Typ Sport, czyli STS na telefon

Aplikacje mobilne od zakładów bukmacherskich oferujących swoje usługi online, stały się obowiązkowym elementem. Obecnie mnóstwo graczy każdego dnia regularnie korzysta na smartfonie ze wspomnianej aplikacji, dzięki czemu może obstawiać w dowolnym miejscu i momencie – wracając z pracy, na spacerze w parku, stojąc w kolejce czy czekając u fryzjera.

STS aplikacja mobilna pozwala na wszystkie najważniejsze elementy tak jak klasyczna wersja przeglądarkowa serwisu. W apce od STS doładujemy konto, wypłacimy środki, stworzymy kupony na ofertę przedmeczową, zagramy w zakładach na żywo, przejrzymy wyniki, sprawdzimy statystyki, zajrzymy do archiwum naszych kuponów, sprawdzimy status bieżących kuponów, zagramy w sporty wirtualne, obejrzymy transmisje online, wypłacimy kupon w trybie Cash out czy skorzystamy ze specjalnych bonusów dedykowanych dla użytkowników aplikacji mobilnej. Full opcja i to wszystko na ekranie naszego telefonu o dowolnej porze.

Granie w STS online
Granie w STS online

STS godziny otwarcia

Pamiętaj! Oprócz strony internetowej www.STS.pl i aplikacji mobilnej, u bukmachera STS możesz zagrać w jednym z ponad 400 punktów stacjonarnych, rozlokowanych w całym kraju. Godziny otwarcia poszczególnych punktów mogą się różnić, ze względu na ich umiejscowienie (np. w galeriach handlowych punkty są czynne wg godzin galerii).

 • Poniedziałek 09:00 – 18:00*
 • Wtorek 09:00 – 20:00*
 • Środa 09:00 – 20:00*
 • Czwartek 09:00 – 20:00*
 • Piątek 09:00 – 20:00*
 • Sobota 09:00 – 20:00*
 • Niedziela 09:00 – 18:00*

*Godziny otwarcia w poszczególne dni mogą różnić się w zależności od lokalizacji i mieścić się w przedziale 08:00-22:45.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames STS – jak grać w pokera, wojnę i bakarat online
Następny artykułGotówka do wygrania u bukmachera STS. Turniej na wirtualne Sporty i Betgames.
Dla mnie nie ma pewnych typów - zawsze gram to, co moim zdaniem wydaje się słuszne, a nie na co stawiają wszyscy. W portalu e-Bukmacher piszę o promocjach, bonusach, analizach i nie tylko!