StarLader Major 2019 bonus za przegrany kupon od STS

443

W związku z turniejem StarLadder Major 2019 bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus o wartości 10 PLN za przegrany kupon.

Darmowy bonus od bukmachera STS na StarLader Major 2019

Darmowy bonus od bukmachera STS na StarLader Major 2019

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 5 września do godz. 15:00. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których znajdować się będą cztery zdarzenia ze spotkań ćwierćfinałowych z StarLadder Major 2019.

Dostępne są jedynie typy z oferty przedmeczowej, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Stawka kuponu musi wynieść dokładną kwotę 21 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Każdy gracz w ramach tej akcji może otrzymać jeden bonus.

Gracz, który spełnia powyższe warunki, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany o otrzyma od bukmachera STS darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 7 września.

Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej:

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus o wartości 29 PLN dla nowych graczy.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać darmowy freebet i to bez dokonania wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu można otrzymać bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie na konto typera może trafić 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN Kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułBonus za wpłatę do 200 PLN od LvBet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.