Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

415

Bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera BetFan. Chcąc z niego skorzystać wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetFan.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie www.betfan.pl. Proces rejestracyjnym w żadnym wypadku nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Niezwykle istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. Dzięki niemu bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

BetFan kod promocyjny na start

Darmowy bonus za wpłatę do 3000 PLN

Warto jest wiedzieć, że promocją u tego bukmachera są objęte trzy pierwsze wpłaty. Za każdą z trzech wpłat można otrzymać do 1000 PLLN. Uzależnione jest to od wpłaty, ponieważ bukmacher Betfan przyznaje bonus równowartości depozytu.

Za dokonanie trzech wpłat na konto gracz może otrzymać nawet 3000 PLN.

Cashback u bukmachera BetFan:

Poza tym pierwszy kupon po rejestracji u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tego bonusu wystarczy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny będzie wynosił minimum 2.20, zaś stawka musi wynieść co najmniej 20 PLN.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów darmowy bonus od bukmacher BetClic
Następny artykułPowiększone wygrane na mecz Polska vs Macedonia u bukmachera Fortuna!
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.