Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic

408

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocji KOD510 podczas rejestracji, aby bukmacher dokonał aktywacji Cashbacka.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są proste i nie ma tam żadnych haczyków. Krok pierwszy jest to dokonania rejestracji konta. Dokonać tego można jedynie na stronie www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Użytkownik musi pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego KOD510 podczas zakładania konta, ponieważ jest to jedyny moment, żeby go wpisać. Sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Następnie musi dokonać pierwszej wpłaty i zagrać kupon.

Należy pamiętać, że tylko pierwszy kupon jest objęty promocją. Jeżeli okaże się on wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast przy przegranym bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany. Typer może otrzymać maksymalnie 510 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać 1650 złotych za rejestrację na Noblebet.pl?
Następny artykułLiga Mistrzów darmowy bonus od bukmacher BetClic
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.