Skoki Narciarskie w Wiśle.Bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna.

462

W związku z rozpoczynającym się nowym sezonem w skokach narciarskich bukmacher Fortuna przygotował promocję „Pewny zakład”, w której to można otrzymać bonus o wartości 20 PLN i to niezależenie od tego jak zagrany kupon został zagrany.

Fortuna bonusy za darmo 2020

Fortuna bonusy za darmo 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” jest aktywna graczom w dniach od 23.11 do 24.11 do godz. 10:30. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher Fortuna w ramach tej akcji dopuszcza kupony: SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Jednak na każdym z nich musi znaleźć się minimum jeden typ ze skoków narciarskich z Pucharu Świata w Wiśle. Należy pamiętać, że typ MUSI pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracz może wybierać zdarzenia zarówno z konkursu indywidualnego jak i drużynowego.

Stawka musi wynieść minimum 20 PLN. Jednak z oferty są wykluczone zakłady zawarte ze środki bonusowe.

betfan kod promocyny

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 20 PLN pod warunkiem, że gracz zagrał co najmniej dwa kupony spełniające powyższe warunki.

Warto jest wiedzieć, że środki znajdą się na koncie typera niezależenie od tego jak zagrane kupony zostały rozliczone.

Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera Fortuna 2020.

Bukmacher Fortuna oferuje typerom promocję powitalną, gdzie to na start można otrzymać freeebet bez depozytu o wartości 20 PLN.

Poza tym po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze mogą liczyć na darmowe środki równowartości depozytu. Każdy typer maksymalnie może maksymalnie otrzymać nawet 1000 PLN. Poza tym pierwszym kupon jest to objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie przegranego kuponu bukmacher Fortuna dokona zwrotu 100% stawki do 115 PLN.

Chcąc skorzystać z tych promocji wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formierze rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wpłatę o 50%. Bonus do 400 PLN
Następny artykułDarmowy kupon za aktywność od bukmachera STS
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.