Promocje na start w Betfan – co bukmacher przygotował dla nowych graczy?

152

Dzięki rozmaitym klasyfikacjom podmiotów hazardowych oraz artykułom na ten temat dowiedziałeś się, że warto mieć konto w Betfan? Możemy to… jedynie potwierdzić. Co więcej, ta firma bukmacherska działa nie tylko zgodnie z przepisami zawartymi w obrębie Ustawy Hazardowej. Ponadto możesz liczyć na wiele znakomitych bonusów. Nie tylko dla nowych użytkowników, chociaż to właśnie takimi promocjami dzisiaj się przede wszystkim zajmiemy.

Cashback do 600 PLN

Zadajesz sobie pytanie, czy firma bukmacherska Betfan to istotnie będzie dla Ciebie dobry wybór? Zaraz nie będziesz miał na tym froncie żadnych wątpliwości. Wszak ta legalna firma bukmacherska rzeczywiście oferuje wiele hojnych promocji na start. Pierwszą z nich jest cashback. Jak z niego skorzystać? Promocja Betfan na start jest bardzo hojna. Na szczęście nie ma tutaj żadnych kruczków prawnych w regulaminie (dokładnie ten aspekt sprawdziliśmy przed napisaniem artykułu). Aby skorzystać z cashbacku, należy założyć konto. Wpisz odpowiedni kod promocyjny („SPORTBETFAN”), bo dzięki temu zainkasujesz potem zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Następnie należy zrealizować premierowy depozyt. Minimalna suma to jedynie 50 PLN. Maksymalny cashback, jaki możesz uzyskać, to natomiast 600 PLN. Stanie się tak, jeśli zagrasz swój premierowy kupon, ale niestety go przegrasz. W razie czego możesz jednak liczyć na zwrot stawki, co jest tutaj kluczowe.

Podwojenie drugiego depozytu

Zazwyczaj jest tak, że inni bukmacherzy poprzestają na jednej promocji. A tutaj jest zdecydowanie inaczej. Na pewno nie jest to zaś żaden powód do zmartwienia. Wręcz przeciwnie! Przy drugim depozycie możesz bowiem zainkasować 100% nawet do 1000 PLN. Jak skorzystać z tej promocji? Trzeba tylko wpłacić pieniądze. A kwota depozytu ma wpływ na to, jaki otrzymasz bonus. Minimalnie możesz wpłacić 100 PLN. Wówczas zainkasujesz 100% do 100 PLN. Maksymalna opcja to zaś 100% do 1000 PLN itd. Warto także wspomnieć o warunkach związanych z obrotem. Jak to jest w przypadku pierwszej promocji (cashback do 600 PLN)? Musisz wykonać tylko jednokrotny obrót przyznanym bonusem. Jeśli chodzi o opcję 100% do 1000 PLN, to należy postawić za trzykrotność otrzymanej sumy. Do obrotu zaliczają się kupony AKO (minimum trzy wydarzenia) o kursie nie mniejszym niż 2,50. Masz 14 dni na zrealizowanie tego zadania.

BET BUILDER – o co chodzi w tej promocji?

Firma bukmacherska Betfan ma wiele promocji na start. Dzięki temu nowy Klient błyskawicznie przekonuje się, że istotnie warto było się zarejestrować. Nie ma przeszkód, aby korzystać potem także z ciekawych opcji dla stałych graczy. Jedną z nich jest właśnie BET BUILDER. Tutaj możesz grać rozmaite wydarzenia np. dotyczące jednego spotkania piłkarskiego. Oczywiście, postawione typy nie mogą się ze sobą wykluczać. Jeśli zatem zagrasz, że w danym meczu padnie bezbramkowy remis, to nie możesz postawić, że np. Karim Benzema strzeli gola. Dodatkowo na kuponie (poza kilkoma opcjami związanymi z jedną potyczką) musi znaleźć się również zdarzenie solo z innego spotkania.

Poprzedni artykułPiłka nożna – dlaczego jest najczęściej obstawianym sportem?
Następny artykułJakie promocje na start przygotował dla nowych graczy bukmacher Betfan?