Promocja na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów – 4 maja

481

W sobotę 4 maja dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w Fortuna 1 Liga, pomiędzy dwiema uznanymi markami w polskim futbolu, tj. Widzew Łodź vs Ruch Chorzów. Z tej okazji bukmacher LvBet przeprowadza promocję dla swoich gracz.

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Ta akcja promocja polega na dokonaniu zawarcia kuponu: singla bądź AKO, na którym będzie znajdował się typ na zwycięstwo Widzewa w konfrontacji z Ruchem Chorzów. Kupon musi zostać zawarty do momentu rozpoczęcia się tej konfrontacji, czyli do dnia 4 maja do godz. 19:10.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Jeżeli okaże się, że pojedynek zakończył się remisem, to bukmacher LVbet dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Z akcji natomiast są wykluczone wszystkie kupony, które został zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem bądź została wykorzystana opcja Cash- out.

Ewentualny zwrot stawki trafi na konto gracza w LVbet najpóźniej w dniu 6 maja do godziny 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu po kusie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDodatkowe bonusy na finał Pucharu Polski z LvBet
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS. Zwrot nawet do 200 PLN
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.