Promocja dla typerów na KSW 55 u bukmachera eFortuna

465

Specjalną ofertę promocyjną na zmagania zawodników podczas gali KSW 55 przygotował legalny bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać dowolny zakłąd, aby w przypadku przegranej otrzymać pełną gotówkę o wartości 30 PLN.

30 PLN dla typerów na KSW 55 w eForutnie

30 PLN dla typerów na KSW 55 w eFortunie

Dodać trzeba, że emocji na pewno nie zabraknie podczas gali KSW 55. Wynika to z tego, że dojdzie do kilku bardzo ciekawych walk, jak chociażby Askham vs Khalidov, Materla vs Ilic, Stasiak vs Surdyn.

W związku z wspomnianym wydarzeniem w dniu 10 października u bukmachera eFortuna dostępna jest promocja „Bezpiecznik na KSW 55”. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Pewne 30 PLN na KSW 55:

Bukmacher eFortuna w czasie trwania promocji „Bezpiecznik na KSW 55” dopuszcza wszystkiego rodzaju zakłady, ale muszą one spełniać następujące warunki:

  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 60 PLN
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • co najmniej jeden typ z gali KSW 55
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się typy z innych dyscyplin. Jednak koniecznie muszą one zostać rozliczone do 12 października do godz. 09:00.

Zakład okazał się wygrany? Super, cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma bonus o wartości 30 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera eFortuna online:

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę powitalną w której to na start gracze mogą otrzymać darmowe środki. Na konto typera może trafić łączny bonus nawet o wartości 2230 PLN.

Już za dokonanie rejestracji na konto gracza trafi 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłądy bukmacherskie.

Gracz, który dokona pierwszego depozytu otrzyma jej premię do 2000 PLN. Poza tym gracz będzie mógł liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 150 PLN za wpłatę u legalnego bukmachera STS
Następny artykułDarmowy bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic Polska
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.