Powiększone wygrane na mecz Polska vs Macedonia u bukmachera Fortuna!

397

Już w niedzielę (13 października) Polska zagra o awans do Euro 2020. Fortuna na tę okazję przygotowała powiększone wygrane dla wszystkich obstawiających!

Powiększone wygrane na mecz Polska vs Macedonia u bukmachera Fortuna!
Powiększone wygrane na mecz Polska vs Macedonia u bukmachera Fortuna!

Powiększone wygrane w Fortunie. Tylko w dniu meczu Polska – Macedonia Płn!

Promocja dostępna jest tylko i wyłącznie przez godzinę. Dokładnie od 17 do 18 w dniu 13 października można otrzymać bonus powiększający wygrane aż o 14 procent!

Jak to dokładnie działa? Nie musisz zapisywać się do tej promocji, gdyż jest ona po prostu dostępna dla wszystkich zarejestrowanych w Fortunie. Zadanie gracza polega z kolei na postawieniu kuponu spełniającego podane niżej warunki.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Fortuna daje 14% więcej wygranych. Każdy typer może odebrać ekstra zysk!

W promocji liczą się zakłady postawione za co najmniej 20 PLN. Muszą w jednym kuponie kwalifikacyjnym znaleźć się przynajmniej trzy typy na mecze piłkarskie, na przykład eliminacje Euro 2020.

Nie są wymagane żadne kody bonusowe – gracz stawia tyle, ile chce, a w razie wygranej dostaje o 14% więcej, niż normalnie. I co bardzo ważne, w trakcie trwania oferty specjalnej można postawić więcej niż jeden kupon kwalifikacyjny!

Bukmacher Fortuna nie zalicza do bonusu tych kuponów, w których znalazły się typy LIVE. Tylko i wyłącznie oferta pre-match jest tu brana pod uwagę.

Brak konta w Fortunie? Każdy może to zmienić w dowolnej chwili, a wystarczy wejść na www.eFortuna.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Cały czas aktywny jest u bukmachera Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„, a dla nowych graczy do zdobycia jest nawet 1000 PLN na dobry początek obstawiania!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Następny artykułBukmacher BetFan zwiększa wygrane o 14%
Dla mnie nie ma pewnych typów - zawsze gram to, co moim zdaniem wydaje się słuszne, a nie na co stawiają wszyscy. W portalu e-Bukmacher piszę o promocjach, bonusach, analizach i nie tylko!