Postaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet

526

Bukmacher Forbet podczas obecnego tygodnia prowadzi promocję „super tydzień”, podczas to którego codziennie przyznaje inne bonusy. W czwartek 11 kwietnia bukmacher rozdaje bonusy w kwocie 25 PLN do kuponów zagranych za minimum 100 PLN.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Oferta promocyj jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Poza tym chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani również się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w czwartek 11 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc liczyć na bonus od bukmachera właśnie w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu, gdzie stawka kuponu będzie wynosiła minimum 100 PLN. Poza tym na kuponie wymagane są minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Natomiast bukmacher wymaga w tej promocji, żeby kurs całkowity kuponu wyniósł nie mniej niż 2.50.

Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Natomiast warto jest zapoznać się z wykluczeniami w tej promocji. Bowiem wszystkie kupony mające zdarzenia typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości bądź zakłady golden race. Kupony, ktore zostaną zawarte za środki bonusowe bądź będą to kupony systemowe. Są wykluczone automatycznie z promocji.

Bukmacher Forbet przyzna automatycznie bonus w kwocie 25 PLN do każdego pierwszego kuponu gracza, który spełnia powyższe warunki promocji. Co istotne w tym wszystkim niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Następny artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.