Poniedziałkowa premia od forBET!

659

Tylko i wyłącznie w poniedziałek 10 grudnia na klientów legalnego bukmachera forBET czeka wyjątkowa premia. Jak ją odebrać? W tym tekście wyjaśniamy to krok po kroku.

Poniedziałkowa premia od forBET!
Poniedziałkowa premia od forBET!

Już na wstępie należy zaznaczyć, że jest to kolejna, dziesiąta już odsłona kalendarza adwentowego legalnego bukmachera forBET, który od 1 do 24 grudnia oferuje swoim graczom codziennie nowe promocje.

Ta forma akcji świątecznej ma całe mnóstwo plusów, ale ma też jeden minus. Oferty specjalne w jej ramach obowiązują tylko w dniu ich ogłoszenia i nie ma do nich powrotu. Nie inaczej jest z tą dzisiejszą, która dobiegnie końca o godzinie 23:59 w poniedziałek 10 grudnia.

Zanim jednak nastanie wtorek to wszyscy gracze forBET mają szansę zgarnąć premię z okazji depozytu. Sięga ona kwoty aż 500 PLN, która jest możliwa do otrzymania w przypadku wpłaty co najmniej 1 000 PLN.

Bonus od depozytu w ujęciu procentowym wynosi dokładnie 50%. Do udziały w poniedziałkowej promocji kwalifikowane są wszystkie wpłaty o wartości co najmniej 20 PLN, bez konieczności wcześniejszego zapisywania się.

Czy to wszystko, co trzeba zrobić, żeby otrzymać bonus? Tak, ale jego aktywacja nastąpi dopiero w momencie zagrania kuponu o kursie minimalnym 2,00 za stawkę o równowartości depozytu.

Sama premia również podlega obrotowi na podobnych zasadach i dopiero po jego spełnieniu klient będzie miał możliwość wypłaty dodatkowy środków na swoje konto bankowe. Jedyna różnica jest taka, że bonus musi być postawiony aż czterokrotnie.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o tym podstawowym warunku udziału w akcji świątecznej w ogóle. Trzeba posiadać konto bukmacherskie w forBET. Bez tego nie będzie można skorzystać z ofert specjalnych w ramach kalendarza adwentowego.

Zarejestrujesz je na oficjalnym portalu internetowym forBET. Wypełniając formularz możesz również skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce wpiszesz hasło o treści: BETONLINE.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak otworzyć bukmacherski punkt stacjonarny
Następny artykułCzym są freebety i jak je zdobyć?