Podstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN

462

Lubisz obstawiać zdarzenia na żywo? Jak tak promocja bukmachera Fortuna jest dla Ciebie. Wystarczy dokonać zawarcia co najmniej dwóch kuponów z oferty LIVE u o wspomnianego operatora, aby otrzymać bonus w wysokości 20 PLN.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja polega na zawarciu dwóch kuponów, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z ofert na żywo u bukmachera Fortuna. Jednak trzeba tego dokonać jedynie w sobotę 13 kwietnia w godzinach 16:00 -23:59.

Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to nie może być ona mniejsza niż 20 PLN. W tej akcji bukmacher dopuszcza kupony: pojedyncze, wielozdrzeniowe oraz maxikombi.

A na pewno jest z czego wybierać, bowiem wydarzeń do typowania jest bardzo wiele, a poza tym bukmacher ma bogatą ofertę LIVE.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to Polski bukmacher Fortuna przyzna Ci bonus w kwocie 20 PLN w formie punktów FKP. Jednak co ważne w tym wszystkim trafią one na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Następny artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.