„Piłkarski pewniak” promocja u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla graczy.

485

Ciekawą promocję na obecny weekend przygotował legalny bukmacher w Polsce – eFortuna. Wszyscy typerzy, którzy zagrają kupon, na którym będzie znajdować co najmniej jeden typ z piłki nożnej może liczyć na darmowy bonus i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Weekendowy bonus. Extra gotówka dla graczy

Weekendowy bonus. Extra gotówka dla graczy

Zgadza się oferty bukmacherów na spotkania z piłki nożnej nie są zbyt bogate, ponieważ zdecydowana większość lig zwyczajnie jest zawieszona.

Jednak sporą popularnością natomiast cieszą się rozgrywki w ligach białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej. W nich dalej piłkarze rywalizują o kolejne punkty. To wszystko sprawiło, że legalny bukmacher eFortuna przygotował ofertę specjalną graczom „Piłkarski Pewniak”.

Dostępna jest ona graczom w dniach od od 17 do 19 kwietnia i typerzy udziału w niej nie muszą zgłaszać, ani się zapisywać.

Darmowy bonus dla graczy w Fortunie

Chcąc otrzymać te środki gracze muszą już wyłącznie obstawiać mecz. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI, które zostały zagrane za co najmniej 10 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia z różnych dyscyplin, ale obowiązkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Poza tym na kuponie promocyjnym bukmacher eFortuna wymaga, żeby znajdował się co najmniej jeden typ związany z piłki nożnej. Może on pochodzić z rozgrywek ligowych, czyli białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej, ale i zmagań w grze FIFY2020.

Użytkownik, który zagra co najmniej jeden zakład, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma darmowy bonus. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest wyłącznie od ilości zagranych zakładów:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Warto jest mieć na uwadze, że środki zostnaą opisane do konta gracza niezależnie i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Aktualny kod promocyjny w eFortunie

Legalny bukmacher w Polsce eFortuna oferuje każdemu typerowi na start 20 złotych i to bez dokonywania wpłaty. Chcąc otrzymać tą kwotę gracz musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości depozytu, aż do 1000 złotych. Poza tym pierwszy zakład jest bez ryzyka do 115 złotych


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGotówka do wygrania u bukmachera STS. Turniej na wirtualne Sporty i Betgames.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Większa wygrana do 50%
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.