Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

439

Legalny polski bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom najnowszą promocję 'Misja weekend”, w której to za dwa trafione kupony bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Warto jest pamiętać, że chcąc wziąć udział w te akcji należy się do niej zapisać. Trzeba do zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze, na którym znajduje się zdarzenie z piłki nożnej. Typ może pochodzić z oferty przedmeczowej jak lub na żywo. Kurs zdarzenie nie może być mniejszy niż 1.70.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Trzeba jednak pamiętać, że kupony promocyjne muszą zostać rozliczane najpóźniej do 20 sierpnia do godziny 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, mające takie same zdarzenia oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Jeżeli okaże się, że dwa kupony, które spełniają powyższe warunki akcji, a poza tym zostały rozliczone jako wygrane bukmacher Betclic w zamian przyzna bonus w wysokości 40 PLN.

Środki znajdą się na koncie gracza w dniu 20 sierpnia.

Darmowy Cashback u bukmachera BetClic:

Legalny w Polsce bukmacher BetClic oferuje darmowy zakład bez ryzyka na start.

Chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka trzeba pisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnego.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki. Można liczyć na zwrot nawet do 500 PLN. W razie wygranego kuponu cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs najlepszy typer piłkarski u bukmachera BetClic
Następny artykułLvBet: darmowy bonus 20 PLN dla graczy
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.