Pewne 30 PLN na skoki narciarskie dla graczy od Fortuny

404

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom limitowana oferę promocyjną na start wszystkim typerom. Wystarczy obstawiać zakłady z skoków narciarskich, aby poza wygraną gotówką otrzyma premię o wartości 30 PLN.

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Trzeba powiedzieć, że zapowiada się bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich. Każdy z zawodników będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony, bowiem właśnie w Wiśle zostanie rozpoczęty nowy sezon. W dodatku czekają nas konkursy drużynowy i indywidualny.

Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto w serwisie www.eFortuna.pl mogą liczyć na dodatkowe środki w ramach promocji „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie”, która jest aktywna typerom w dniach 21 i 22 listopada.

Bonus 30 PLN na skoki narciarskie:

Dopuszczone przez bukmachera eFortuna w ramach promocji „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie” są kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI zawarte za minimum 30 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym muszą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej, na których to w dodatku musi znajdować się minimum jeden typ z oferty na Puchar Świata Skokach Narciarskich w Wiśle.

Typerzy, którzy zagrali minimum po jednym kuponie w czasie trwania tej promocji otrzymają extra 30 PLN. I to obojętnie, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez depozytu na zakłady bukmacherskie u bukmachera Fortuna:

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertą promocyjną na sam start na skoki narciarskie, w której to można liczyć an extra środki. Jednak chcą dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas gracz będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • bezpieczny zakład do 210 PLN

To sprawia, ze typerzy obstawienie meczy u bukmachera eFortuna mogą rozpocząć od extra bonusu powitalnego o wartości nawet 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic Polska
Następny artykułPromocja Świąteczny Król Typerów w Betclic z pulą 80 000 PLN
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.