Pakiet dla nowych graczy od bukmachera STS. Zwrot nawet do 200 PLN

421

Nie posiadasz konta u bukmachera STS? Jak nie tow warto jest założyć, ponieważ bukmacher dla nowych graczy ma na wstępie, gdzie dokonuje zwrotu za kupon. Nawet do 200 PLN.

Zakład bez ryzyka na Start od STS

Zakład bez ryzyka na Start od STS

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera STS.

Chcąc liczyć na zakład bez ryzyka nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, bowiem do dnia 8 maja do godziny 23:9 dokonać rejestracji konta i wpłacić pierwszy depozyt. Warto jest podkreślić, że sam proces rejestracyjny nie jest skompilowany i potrwa dosłownie chwilę.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STSt i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Następnie trzeba dokonać zawarcia kuponu, może być to kupon pojedyczny oraczy też wielozdarzeniowy. Lecz wszystkie zdarzenia na nim muszą zostać rozliczony do dnia 12 maja do godziny 23:59.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki, a jego kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzyma 200 PLN.

Jednak to ni wszystko. Już za sama rejestrację bukmacher STS rozdaje bonusy dla swoich graczy przy użyciu kodu promocyjnego BETONLINE. Aby trafiło na konto 29 PLN w dodatku nie trzeba dokonywać żadnego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPromocja na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów – 4 maja
Następny artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.