NHL: Promocja u bukmachera Fortuna

548

Bukmacher Fortuna w dniach od 18 do 20 października przeprowadza promocję swoim graczom „Hokejowy pewniak”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowe bonusy za zagranie trzech kuponów.

Fortuna darmowy bonus

Fortuna darmowy bonus

Promocja skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Warunki akcji „Hokejowy pewniak” są bardzo proste. Wystarczy w dniach od 18 do 20 października zagrać trzy dowolne kupony (SOLO, AKO lub MAXIKOMBI), na których będą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Poza tym bukmacher Fortuna wymaga, żeby na każdym kuponie znajdował się minimum jeden typ z NHL.

betfan kod promocyjny

Każdy kupon promocyjny musi zostać zagrany za co najmniej 10 PLN.

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Czy Fortuna wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bukmacher Fortuna oferuje nowym swoim graczom ciekawe bonusy już na start w postaci:

  • freebetu bez wpłaty bonus o wartości 20 PLN
  • darmowych środków równowartości pierwzego depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc skorzystać z tej promocji powitalnej wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher BetFan zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułFortuna większe wygrane o 14% na zakłady z piłki nożnej
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.