Najstarsze firmy bukmacherskie w Polsce

199

Pierwszym bukmacherem na terenie naszego kraju był (analizując rozmaite artykuły) Totolotek. Doświadczenia nie brakuje także STS i Fortunie. Od kiedy te podmioty hazardowe działają na rynku? Co jest przez nie oferowane dla użytkowników? Dlaczego warto stać się Klientem tych firm bukmacherskich?

Od kiedy działa STS?

Jest to firma bukmacherska działająca już od 1997 roku. Nie da się ukryć, że to szmat czasu… Warto zauważyć, że STS oferuje zakłady wzajemne na terenie Polski zgodnie z prawem. Można napisać, że ten podmiot hazardowy jest generalnie największym beneficjentem tego, że ponad cztery lata temu zostały znowelizowane zasady Ustawy Hazardowej. Wielu ekspertów twierdzi, że w tym momencie ta firma bukmacherska ma około 50% wpływów z całego rynku. To natomiast kosmiczny wynik! W ofercie STS są naprawdę przeróżne wydarzenia. Nie ma przeszkód, by typować sporty (nie tylko te najpopularniejsze), eventy polityczne, a nawet… rozrywkowe.

Co oferuje STS?

To także hojne bonusy na start. Chcesz skorzystać z promocji bez depozytu? Okazuje się, że taka też znajduje się w ofercie. Dzięki temu możesz zainkasować sts bonus w postaci freebeta. Jego wysokość to 25 PLN. Sporo osób chętnie przystaje na takie właśnie warunki. Co jeszcze możesz wybrać? To dodatkowo główny bonus. W tym momencie jest to zaś 100% do 1200 PLN. Czym jednak cechuje się ta właśnie promocja? Jeśli wpłacisz kwotę x, to zostanie ona powiększona. Aż do 1200 PLN. Potem trzeba wykonać obrót bonusem. Jakie są kluczowe zasady? Przede wszystkim należy zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Poza tym minimalny kurs to 1,91. Na dodatek do obrotu są zaliczane wyłącznie wygrane kupony.

Spory staż ma także Fortuna

To kolejna w 100% legalna firma bukmacherska. Jeśli chcesz wybrać takie podmioty hazardowe, to możesz śmiało zdecydować się na Fortunę. Dlaczego warto to zrobić? Choćby z tego względu, że Fortuna jest bardzo doświadczona. A to zawsze sprawia, że ludzie obdarzają takich bukmacherów większym zaufaniem (w porównaniu do zupełnie nowych firm hazardowych). Dla formalności warto dodać, że Fortuna działa już od 1996 roku. Jest zatem nieco starsza nawet od bukmachera STS. Obie te firmy hazardowe zapewniają to, że możesz obstawiać na wiele sposobów. Nie tylko przez internet. Masz sposobność skorzystać z apki albo typować w punktach stacjonarnych.

Jakie promocje czekają na nowych Klientów Fortuny?

W tym bukmacherze też nie będziesz narzekał na ofertę na start. Jeśli wpiszesz fortuna kod promocyjny, to zgarniesz 20 PLN. Wystarczy do tego tak naprawdę sama… rejestracja. A ten proces możesz wykonać szybko i bez żadnych komplikacji. Co jeszcze jest oferowane dla nowych użytkowników? Po wpłaceniu premierowego depozytu będziesz mógł zagrać pierwszy kupon. Jak wygrasz, to super! Jeśli jednak przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki – aż do 600 PLN. Prawda, że brzmi znakomicie? To klasyczny zakład bez ryzyka. Tak naprawdę na tej promocji oferowanej przez Fortunę… nie da się stracić. Możesz jedynie zyskać. Dlatego właśnie ten bukmacher jest coraz popularniejszy.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na Olimpiadę od STS.
Następny artykułMisja Tenis, czyli 40 PLN od Betclic za typowanie meczów