Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna

486

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości wpłaty. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Darmowy kod bonusy u bukachera Fortuna

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy nie posiadali konta u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić jedynie na stronie bukmachera Fortuna.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam swoje podstawowe dane.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Ponieważ to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Freebet bez depozytu u bukmachera Fortuna

Już za samą rejestrację bukmacher Fortuna przyzna darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymane środki znajdą się na koncie w postaci punktów FKP, a będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na koleje bonusy od bukmachera.

Pierwszy kupon jest zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki. Maksymalne można otrzymać nawet 115 PLN.

Jednak to nie wszystko. Bukmacher zwiększa pierwszą wpłatę przyznają bonus równowartości depozytu, np. gracz dokonał wpłaty wysokości 600 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza tylko, że w formie środków bonusów. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet: darmowy bonus 20 PLN dla graczy
Następny artykułUS OPEN Kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.