Mistrzostwa Europy w siatkówce promocja u bukmachera BetClic

379

W związku z odbywającymi się Mistrzostwa Europy w siatkówce bukmacher BetClic oferuje promocje, w której to dokona zwrotu 10% stawki za kupony i to niezależenie od ich rozliczenia. Można maksymalnie otrzymać nawet 500 PLN.

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 12 o 19 września.

Należy wiedzieć, ze chcąc wziąć skorzystać z tej akcji należ się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmacher BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji kwalifikują się kupony SOLO jak i AKO, na których mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce.

Kurs minimalny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu jak i limit kuponów na jednego gracza jest dowolny.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher na zakończenie akcji dokona zsumowania stawek za jaką gracz dokonał zagrania kuponów, a następnie przyzna bonus 10% wysokości kwoty za jakie zostały zagrane kupony, np. gracz zagrał łącznie za 1000 PLN kupon/kupony otrzyma 100 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza niezależenie jak jego kupon/kupony zostały rozliczone. Maksymalnie można otrzymać do 500 PLN.

BetClic: Jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus w formie Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji, a to sprawi, ze bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona mu zwrotu stawki do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS
Następny artykułEuropejskie Puchary konkurs z nagrodami u bukmachera LvBet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.