Misja Tenis, czyli 40 PLN od Betclic za typowanie meczów

233

Limitowaną ofertę promocyjną na obstawienie meczy z piłki nożnej oferuje bukmacher Betclic za typowanie meczy tenisowych. Każdy z graczy może otrzymać nawet 40 PLN w formie bonusu.

Betclic Misja Tenis. 40 PLN dla typerów

Betclic Misja Tenis. 40 PLN dla typerów

A śmiało można powiedzieć, że na pewno co typować w tenisia. Tym bardziej, że rozgrywany jest turniej Indian Wells, gdzie możemy oglądać chociażby Polaków, jak Ostapenko vs Świątek, Karacjew vs Hurkacz, Kerber vs Tomlajnovic.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic i oferuje promocję „Misja tenis”, która aktywna jest graczom do 17 października do godziny 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty należy do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN za obstawienie meczy od Betclic:

Zadaniem gracy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie co najmniej dwóch kuponów AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowych, na których to muszą znajdować się same mecze z tenisa.

Dodatkowo kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy co najmniej dwa kupony okażą się wygrane to super. Bowiem gracz oprócz wygranej gotówki otrzyma premię o wartości 40 PLN. W Betclic logowanie jest proste i bardzo szybkie, dzięki specjalnym kodom bonusowym gracz otrzymuje jeszcze większe korzyści.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajstarsze firmy bukmacherskie w Polsce
Następny artykułJak grać lepiej – zakłady sportowe
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.