Milenium nowy kod promocyjny na start

493

Bukmacher Milenium oferuje nowym swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE można liczyć na takie promocje jak: bonus 1500 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 150 PLN.

Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Podstawowy krok tej oferty jest to rejestracja konta na stronie bukmachera www.milenium.pl. Podczas której wystarczy jedynie wpisać swoje dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Milenium?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Jest tylko jedna możliwość wpisania tego kodu, gdyż w Milenium kod promocyjny wpisać można jedynie podczas zakładania konta.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, np. gracz wpłacił 800 PLN druga taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych trafi na konto gracza. Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać 1500 PLN.

betfan kod promocyny

Zwrot stawki za przegrany kupon u bukmachera Milenium

Typer, który dokonał wpłaty oraz zaznaczył opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym to może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 150 PLN.

W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera, zaś w przypadku przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki do 150 PLN.

Milenium zwiększa wygrane o 14%

Aktywni gracze bukmachera Milenium mogą liczyć na codziennie promocję „Happy Hours” Godziny jej trwania znajdują na stronie operator, a w tej akcji można liczyć na większe wygrane o 14%.

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna większe wygrane o 14% na zakłady z piłki nożnej
Następny artykułBonus powitalny u legalnego bukmachera Totolotek
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.