LvBet: darmowy bonus 20 PLN dla graczy

503

Legalny polski bukmacher LvBet przyznaje darmowe bonusy dla swoich graczy w wysokości 20 PLN. Wystarczy na przestrzeni tygodnia dokonać obrotu nie mniejszego niż 100 PLN na kupony ze sportów wirtualnych, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Ta promocja składa się z okresów rozliczeniowych (etatów), a trwa od poniedziałku od godz.00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak, aż do 29 grudnia.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Warunek konieczny jest to zagranie na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego kuponu lub kuponów, których łączny obrót musi wynieść co najmniej 100 PLN.

Jednak trzeba pamiętać, że w tej akcji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się typy z sportów wirtualnych. Kupony mogą zostać zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet lub strony internetowej.

Stawka każdego kuponu jest dowolna. Jednak z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe!

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie bonus o wartości 20 PLN. Nie ma znacznie jak zostały rozliczone wcześniejsze kupony.

Bonus o wartości 20 PLN trafi na konto gracza w każdy poniedziałek po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Na przestrzeni jednego etapu typer może otrzymać jedną nagrodę.

Pakiet dla nowych graczy od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmową gotówkę na start w formie bonusu o wartości 20 PLN.

Chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher przyzna darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona dwóch pierwszych wpłat od bukmachera może otrzymać łączny bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.