Liga Mistrzów darmowy bonus od bukmacher BetClic

462

Bukmacher BetClic oferuje nowym gracz promocję „Combi Crush”, w której to akcji przyznaje darmowy bonus o wartości 50 PLN za przegrany kupon.

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 30 września do 2 października.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Combi Crush” musi się do niej zapisać. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic podczas tej promocji dopuszcza kupony AKO, na których znajdują się same zdarzenia z oferty przedmeczowej z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Podczas tej batalii czekają nas takie spotkania jak chociażby Barcelona vs Inter, Lille vs Chelsea czy też Tottenham vs Bayern.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN, ale bukmacher wyklucza z akcji automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN pod warunkiem, ze gracz zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany. Każdy użytkownik w ramach tej akcji może otrzymać maksymalnie JEDEN bonus.

Bonus trafi na konto gracza w dniu 3 października.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Bukmacher BetClic przyznaje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher BetClic dokona aktywacji zakładu bez ryzka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.