Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna. Bonus 14%

468

Rozpoczynamy imprezę „Raw Air” w skokach narciarskich. Przed nami pierwsze dwa konkursy w Oslo. Na tą imprezę bukmacher Fortuna przygotował promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Fortuna z bonusem

Fortuna z bonusem na skoki narciarskie

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, że ta promocja dostępna jest typerom w dniach:

  • w dniu 7 marca w godzinach 13:00 – 14:00
  • w dniu 8 marca w godzinach 12:00 – 13:00

Gracz jednak musi mieć na uwadze, że do zagranego zakładu musi dodać „bonus kursowy”, który dostępny jest na stronie głównej wyłącznie w godzinach trwania tej akcji.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony AKO i MAXIKOMBI. Jednak na każdym z nich muszą znajdować się tylko zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

Przed nami dwa pierwsze konkursy w Oslo. Owszem Biało – Czerwoni zbyt dobrze nie zaprezentowali się w kwalifikacjach, ale nie da się ukryć, że mamy spory potencjał.

Betclic kod promocyjny za darmo

Każdy gracz w czasie trwania tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 złotych. Natomiast z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna zwiększy wygraną graczom o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony, jako wygrany.

Fortuna bonus za darmo:

Bukmacher Fortuna oferuje graczom pakiet startowy, w którym to na start można otrzymać:

  • freebet o wartości 20 złotych bez wpłaty
  • bonus do 1000 złotych
  • Cashback do 115 złotych bez depozytu

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla typerów od legalnego bukmachera STS.
Następny artykułBetgames STS – jak grać w pokera, wojnę i bakarat online
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.