Jakie promocje na start przygotował dla nowych graczy bukmacher Betfan?

165

Czujesz, że warto mieć tutaj swoje konto? Warto od razu wyjaśnić zainteresowanym czytelnikom, że na Betfan możesz obstawiać na szereg sposobów. Także dzięki aplikacji mobilnej (przydatnej oraz darmowej). Sporo osób finalnie rzeczywiście wybiera ten właśnie podmiot hazardowy. Szczególnie że firma bukmacherska Betfan przygotowała na dzień dobry znakomite bonusy. Więcej na ich temat znajdziesz natomiast w naszym poradniku.

Cashback – poznaj najważniejsze zasady

Osoby zakładające konto internetowe w tej firmie bukmacherskiej szybko przekonują się, że to była znakomita decyzja. Od razu są bowiem zasypywane rewelacyjnymi promocjami na start. Pierwsza z nich dotyczy cashbacku. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Na początek każdy zainteresowany gracz musi oczywiście założyć konto bukmacherskie. Nie trzeba mieć żadnych obaw przed wykonaniem tego ruchu. W końcu firma bukmacherska Betfan działa legalnie. Na stronie głównej znajduje się krótka informacja odnosząca się do tego zagadnienia. W czasie zakładania konta warto wpisać kod „SPORTBETFAN”. Dlaczego? Promocja Betfan na start będzie bowiem jeszcze bardziej hojna. Potem trzeba dokonać pierwszego depozytu. Zastanów się dobrze, ile dokładnie chcesz wpłacić. Od tej bowiem kwoty zależy to, jak dużo bonusu od Betfan otrzymasz. Minimalna suma uprawniająca do wzięcia udziału w tej promocji to tylko 50 PLN. Jeśli zaś wpłacisz 600 PLN, to zainkasujesz cashback do 600 PLN. Będzie on przyznany, gdy zagrasz pierwszy kupon i nie uda Ci się trafić. Prawda, że brzmi rewelacyjnie? Dodatkowo możesz otrzymać zakład bez ryzyka (70 PLN).

Podwojenie drugiego depozytu

Betfan jest generalnie znany z tego, że oferuje znakomite promocje na dzień dobry. Na szczęście nie musisz zatem ograniczać się tylko do cashbacku do 600 PLN. Przy kolejnym depozycie także możesz bowiem zainkasować sporo pieniędzy. Ile dokładnie? Sporo na tej płaszczyźnie… zależy tak naprawdę wyłącznie od Ciebie. Należy podkreślić, że podmiot hazardowy Betfan oferuje 100% nawet do 1000 PLN. Minimalnie możesz natomiast otrzymać 100 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Oczywiście, aby skorzystać z tej promocji należy mieć założone konto w Betfan. Potem musisz zrealizować drugą wpłatę. Minimalnie należy wpłacić 100 PLN. Wówczas skorzystasz z bonusu 100% do 100 PLN. Maksymalna opcja to 100% do 1000 PLN. Tutaj także warto zastanowić się przed wykonaniem finalnego ruchu. Wpłacaj zawsze tylko tyle, ile ewentualnie możesz stracić.

Najważniejsze zasady dotyczące obrotu tymi bonusami na start

Jeśli chodzi o cashback, to należy obrócić bonusem jeden raz. Zaliczane są tylko kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami. Kurs nie może być mniejszy od 3,80. Na wykonanie tego zadania masz siedem dni. Jakie są warunki obrotu bonusem zakładającym podwojenie od drugiej wpłaty? Na wykonanie tego zadania masz dwa tygodnie. Do obrotu zaliczają się kupony akumulowane (minimum trzy zdarzenia z oferty) o kursie nie mniejszym niż 2,50. Bonus należy obrócić trzykrotnie.

Poprzedni artykułPromocje na start w Betfan – co bukmacher przygotował dla nowych graczy?
Następny artykułFortuna nagradza najlepszych typerów. Pula nagród 20 000 PLN