Jak otworzyć bukmacherski punkt stacjonarny

1558

Wszyscy wiemy, że zakłady bukmacherskie to idealny pomysł na biznes i jeśli masz trochę duszy przedsiębiorcy to możesz wejść w niego już teraz. Dzisiaj omówimy jak założyć własną firmę bukmacherską wykorzystując program franczyzowy.

Biznes bukmacherski wykorzystujący franczyzę to idealny pomysł i wspierany przez najlepszy firmy z tej branży. Na Polskim rynku partnerów biznesowych szukają takie przedsiębiorstwa jak: Fortuna czy Superbet lub STS.

bukmacher sts
bukmacher sts

Czym jest franczyza i na czym polega?

Franczyza to nic innego jak otwarcie biznesu pod daną marką na ściśle określonych zasadach i za odpowiednią marżę. Polskie firmy bukmacherskie współpracują z partnerami na tych zasadach, ponieważ daje to szybką możliwość rozwoju. Ten sposób na bizes jest bardzo popularny w naszym kraju.

Jeśli Ty również chciałbyś stworzyć swój punkt bukmacherski to najpierw pomyśl nad lokalem, w którym będziesz mógł przyjmować zakłady bukmacherskie. Następnie zgłoś się do współpracy, omów szczegóły i zacznij rozwijać swoje skrzydła. Cały proces rozpoczęcia nie zajmie Ci więcej niż tydzień czasu.

Co można zyskać na współpracy z bukmacherem?

  • szansę na zdobycie lojalnych Klientów
  • szansę na rozwój dużego biznesu
  • szansę na szybki zarobek przy małym wkładzie finansowych

Bukmacher Fortuna uruchamia konto tymczasowe

Dlaczego warto spróbować swojego biznesu bukmacherskiego?

Poniewasz nie ponosisz dużych kosztów inwestycji na rozpoczęcie. Masz podyktowany cały biznes plan, który wdrażasz według wskazówek. Miejsce Twojego lokalu zostanie starannie przygotowane, a także otrzymasz świetny sprzęt IT do obsługi klientów.

Dodatkowym atutem jest fakt, że Twoi pracownicy odbędą szkolenia, na których poznają najlepsze praktyki, w celu osiągnięcia wysokich kwalifikacji. Wyspecjalizowany pracownik pomoże Ci szybko rozwinąć swój punkt i zdobyć pierwsze zyski. Wysokość prowizji oczywiście zależy od osiągniętego zysku Twojego punktu, a także wygenerowanego obrotu.

Warto pomyśleć nad tą formą współpracy z bukmacherem, ponieważ możesz zarobić naprawdę sporo kasy. Wszystko jednak zależeć będzie oczywiście od Twojego podejścia i zaangażowania.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna uruchamia konto tymczasowe
Następny artykułPoniedziałkowa premia od forBET!