Jak odebrać 1650 złotych za rejestrację na Noblebet.pl?

414

Bukmacher legalny Noblebet nowym klientom proponuje bonus powitalny, który może wynieść nawet 1650 złotych. W jaki sposób można odebrać tę premię?

Jak odebrać 1650 złotych za rejestrację na Noblebet.pl?
Jak odebrać 1650 złotych za rejestrację na Noblebet.pl?

Noblebet promocja na start

Promocja specjalna za rejestrację konta to nic nowego na polskim rynku, ale już sam bukmacher Noblebet to dość świeża propozycja dla graczy z naszego kraju.

Ile wynosi bonus powitalny Noblebet? Promocja za rejestrację konta to nawet 1650 złotych, a to wszystko do odebrania już przy trzech pierwszych wpłatach.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Noblebet bonus powitalny 2019 – 2020

Po dokonaniu rejestracji u bukmachera online do zgarnięcia jest premia za pierwszy, drugi oraz trzeci przelew pieniędzy na obstawianie. Kwota premii zależy w głównej mierze od tego, ile gracz zdecyduje się przetransferować do buka.

Noblebet proponuje następujące premie:

  • Bonus numer jeden – 100% za pierwszy depozyt do 800 złotych
  • Bonus numer dwa – 50% za drugi depozyt do 800 złotych
  • Bonus numer trzy – 50 złotych na Wirtualne Sporty za przelew co najmniej 50 zł

Marka Noblebet posiada licencję Ministerstwa Finansów, a to z kolei oznacza, że granie u niego jest zgodne z przepisami. Nie trzeba też martwić się o wykorzystywanie bonusów – wszystkie promocje działają tak, jak wymagają tego stosowne przepisy.

Obstawianie Noblebet niekoniecznie musi stać się w Polsce hitem, ale też i może tak być. Więcej będzie można napisać dopiero za ładnych parę miesięcy, gdy bukmacher na dobre rozpocznie działalność.


Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna daje ekspertom od Ligi Mistrzów aż 20.000 PLN!
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Dla mnie nie ma pewnych typów - zawsze gram to, co moim zdaniem wydaje się słuszne, a nie na co stawiają wszyscy. W portalu e-Bukmacher piszę o promocjach, bonusach, analizach i nie tylko!