Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

243

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocją z okazji spotkań w europejskich pucharach, gdzie to każdy z użytkowników może liczyć na gwarantowane 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus do 50 PLN za obstawienie europejskich pucharów w STS

Bonus do 50 PLN za obstawienie europejskich pucharów w STS

Nie da się ukryć, że ciekawych potyczek w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku emocjonujących potyczek Napoli – Barcelona, Villarreal – Juventus, Benfica – Ajax, Chelsea – Lille, czy też Rangers – Dortmund.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN na europejskie puchary” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a ta oferta jest aktywna wyłącznie w dniach od 22 do 24 lutego do godziny 23:59.

50 PLN na europejskie puchary w STS

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 50 PLN na europejskie puchary” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z europejskich pucharów. Zdarzenie koniecznie musi być z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Jeśli zagrany zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% wartości stawki. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi specjalną ofertę na sam start, w której to można liczyć na extra środki o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo po dokonaniu depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eWinner rozdaje bonusy. Co weekend 75 PLN za obstawienie meczy
Następny artykułPiłka nożna – dlaczego jest najczęściej obstawianym sportem?
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.