Gotówka do wygrania u bukmachera STS. Turniej na wirtualne Sporty i Betgames.

431

Limitowaną ofertę promocyjną posiada w swojej ofercie bukmacher STS – „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Każdy gracz, który w najbliższych dniach będzie obstawiał sporty wirtualne i grał w gry karciane – Betgames może liczyć na extra bonus, ponieważ pula nagród przeznaczana na tą akcję, to 15 000 PLN.

Konkurs z nagrodami 2020

Konkurs w STS z nagrodami 2020

Nie od dzisiaj wiadomo, że oferty bukmacherów są bardzo ubogie. Wynika to z tego, że praktycznie każda dyscyplina jest zawieszona, a tym samym niezwykle trudno obstawiać jest zdarzenia sportowe.

To wszystko sprawiło, że sporą popularność zyskały chociażby sporty wirtualne, czy też gry karciane – Betgames. W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi – „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, która dostępna jest użytkownikom w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59.

Gracz, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. następnym orkiem jest kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce – „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020:

Gracz, który zapisał się już do tej akcji może obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się wszystkie kupony, które zostaną zawarte za co najmniej 5 PLN, a na nich koniecznie muszą znajdować się typy ze sportów wirtualnych lub Betgames.

Warto jest podkreślić, że bukmacher STS oferuje graczom legalne gry w karty i to za prawdziwe pieniądze. Typerzy mogą chociażby grać w takie gry, jak poker, wojnę i bakarat w dodatku na żywo.

Betclic kod promocyjny za darmo

Poza tym wspomniany operator posiada szeroką ofertę na sporty wirtualne. Obstawiać można tam zdarzenia z piłki nożnej, tenisa, koszykówki, wyścigów konnych oraz psów.

Bonus dla najlepszych typerów:

Za kupony, które spełniają powyższe warunki promocji gracze otrzymają punkty. A system punktowania przedstawia się następująco:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

W ramach oferty promocyjnej „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie” nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Z pewnością jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN, zaś na konto zwycięzcy trafi bonus o wartości 3 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Nagrody na kontach zwycięzców znajdą się najpóźniej do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59

Aktualny kod promocyjny w STS:

Nadmienić trzeba, że w dalszym ciągu gracze mecze mogą obstawiać jedynie online. W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi już na sam start, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez depozytu o wartości 29 PLN
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z tych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus na start. Kod promocyjny 2020 + oferta
Następny artykuł„Piłkarski pewniak” promocja u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla graczy.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.