Gdzie szukać pewniaki?

705

Jedną z metod szybkiego zarobku są bardzo popularne w Polsce zakłady bukmacherskie, w których inwestując pewną sumę pieniędzy na ulubiony zespół czy kandydata można znacznie pomnożyć swój wkład. Trzeba jednak przyznać, iż jest to dość niebezpieczna forma zarobku, aczkolwiek nierzadko przynosząca bardzo dużo wymiernych korzyści.

pewniaki
Gdzie znaleźć pewne typy bukmacherskie

Przede wszystkim chcąc zarobić, a nie doprowadzić się do bankructwa, trzeba znać kilka podstawowych zasad. Po pierwsze decydując się na obstawieni konkretnej dziedziny sportu trzeba się na niej znać, na przykład obstawiając mecze ligi angielskiej należy się ową ligą naprawdę interesować. Analiza wyników, tabel, forma zawodników, to wszystko powinna być tutaj na porządku dziennym. Bez takiej wiedzy nie ma nawet co próbować wyjść na swoje. Drugą istotną kwestią jest kwestia wyboru systemu obstawiania. Stawiając małe kwoty na wiele zakładów raczej się nie dorobimy się wielkich pieniędzy, bowiem szansa trafienia wszystkich zakładów w kuponie jest naprawdę bardzo mała i wynika to z prawdopodobieństwa.

Lepszym systemem może okazać się postawianie większej sumy pieniędzy na małą ilość zdarzeń. W tym przypadku prawdopodobieństwo trafienia znacznie wzrasta. Przede wszystkim chcąc zdobyć pieniądze na zakładach bukmacherskich nie można dać się ponieść emocjom i twardo kalkulować. Zawsze trzeba trzeźwo oceniać możliwość na wygraną, w innych okolicznościach ryzyko może być zbyt wielkie, a pieniądze zwyczajnie przepadną.

Podsumowując, na zakładach bukmacherskich da się uzyskać jakiś dochód, ale jest to działalność bardzo ryzykowna, należy podchodzić do niego bez emocji i z nastawieniem, iż przegrana jest wpisana w ten rodzaj zarobku. Niektórzy szukają w bukmacherem złotego środka, czyli typu który zapewni nam stu procentową wygraną. Czy jest coś takiego? Powinno być raczej oczywistym, że jeżeli spotkanie rozgrywane jest pomiędzy drużyną z pierwszego miejsca tabeli a drużyną z ostatniego miejsca, to wygrać powinien ten lepszy zespół. Niestety nie jest to nic pewnego, jak uczy nas życie, czasami zdarzają się rzeczy co najmniej dziwne, tak więc i w tym wypadku istniej ryzyko, że właśnie ta słabsza drużyna wygra walkowerem lub też w innych niewyjaśnionym sposobem mecz.

Trzeba być niezwykle ostrożnym z pojęciem “pewniaki”, nigdy nie można założyć, że coś jest pewne. Za każdym razem zostaje ten jeden procent poświęcony na ewentualne niepowodzenie. Eksperci zajmujący się bukmacherstwem zwykli nazywać mianem pewniaka coś, co znajduje się w przedziale od 70% do 99%. Jest to jednak tylko duże prawdopodobieństwo. Bardziej właściwym sformułowaniem byłoby raczej słowo faworyt, chociaż ostatecznie można je zastąpić słowem pewniak.

Przytoczmy pewną sytuację, aby nieco zobrazować sytuację. Załóżmy, że AC Milan będzie grać przeciwko Udinese. AC Milan zajmuje trzecią pozycji w lidze włoskiej, natomiast Udinese plasuje się na pozycji dwunastej. Tak więc odważnie możemy oświadczyć, że AC Milan jest pewniakiem w tym turnieju i gdy na niego postawimy, przysporzy nam to zapewne wygraną, jednak trzeba sobie zdawać sprawę, iż ten jeden procencie przeznaczonym na niepowodzenie zawsze istniej.

Najlepszym rozwiązaniem, które ciągle umożliwia nam trzymanie ręki na pulsie jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego. Dlaczego warto wybrać zakłady bukmacherskie online? Przede wszystkim z racji na prostotę. Postawienie zakładu metodą online, to chyba jedna z najłatwiejszych rzeczy, jakie można zrobić. Znacznie ułatwiają to wszystko kalkulatory, przeliczniki i inne dziwne wynalazki przeznaczone do tego typu działalności. Wystarczy tylko zaznaczyć drużynę, wpisać kwotę i obstawiać. Poza tym nie ma konieczności fatygowania się do naziemnego punktu, wszystko można załatwić w zaciszu własnego domu. Po drugie, jeśli wybierasz konto online, serwisy bukmacherskie proponują w zamian atrakcyjnymi bonusy, np. przy pierwszej wpłacie.

Warto być jednak ostrożnym przy tego typu promocjach, bo w większości przypadków nie jest tak różowo jakby się mogło wydawać. Jedni oferują 100zł w prezencie, jeszcze inni nawet 100% wpłaconej kwoty. Na pozór wydaje się to czysty zysk i z pewnością może nim być, ale por warunkiem dobrego wykorzystania. Po trzecie – opinie analityków z całego świata masz na swoim komputerze, a skoro już siedzisz przy nim i masz podłączony Internet, to nie ma żadnego utrudnienie by przeszukać tabele wyników, poczytać opinie i wejść na fora. Po czwarte, by zobaczyć czy wygrałeś nie musisz biec do kolektury, kupon sprawdzi się automatycznie i zostaniesz powiadomiony o jego finalizacji. Od niedawna można korzystać także z funkcji powiadamiania poprzez sms. Po piąte – grając przez Internet, masz sposobność zawierania tak zwanych zakładów typu Live – czyli w czasie trwania meczu.

Możesz obstawić takie szczegóły jak na przykład, która kadra zdobędzie za chwilę bramkę, albo sposób w jaki padnie. Kombinacji jest wręcz nieskończenie wiele. Po szóste – wszystko jest banalnie proste, każdy użytkownik komputera i sieci a nawet osoba która nigdy nie zawierała jakiegokolwiek zakładu, z łatwością poradzi sobie z obsługą zakładów bukmacherskich.

Poprzedni artykułDobór stawki w zakładach bukmacherskich
Następny artykułIstota funkcjonowania zakładów bukmacherskich