Gdzie można grać legalnie w Pokera w Polsce. Betgames w STS.

443

Warto jest wiedzieć, że legalny bukmacher STS posiada w swojej ofercie gry karciane – Betgames, czyli poker, wojna i bakarat. W razie przegranego zakładu każdy typer może otrzymać 20 złotych i każdego dnia.

Poker online legalnie w Polsce

Poker online legalnie w Polsce

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS. W ramach tej akcji swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, na się zapisywać.

Promocja dostępna jest graczom każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59. W tym czasie należy zagrać dowolny zakład pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym będą znajdować się dowolne typy z Betgames.

Stawkę gracz również wybiera sam, za jaką zagra zakład, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Każdego dnia promocją jest objęty pierwszy zakład. Kupon Betgames jak okaże się przegrany to typer tego zbyt nie odczuję, ponieważ otrzyma zwrot stawki doi 20 złotych.

Betclic kod promocyjny za darmo

Kod promocyjny STS na freebet

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu nowemu użytkownikowi darmowy freebet o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki znalazły się na koncie gracza. Jedyny wymóg to wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Kolejna premia nawet do 1200 złotych znajdzie się na koncie każdego gracza, który dokona swojego pierwszego depozytu.

Darmowy bonus za obstawienie meczy od STS

Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS to „EXTRA 30 PLN„. Ta akcja polega na zagraniu kuponu lub kuponów w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli za łączną sumę minimum 200 złotych.

Nie ma znaczenia jak zakłady zostały rozliczone. I co istotne każdy tryper co tydzień może otrzymać darmowy bonus o wartości 30 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla typerów PKO Ekstraklasy. Bonus za darmo dla każdego.
Następny artykułCombi Crush Betclic. 50 złotych jako zwrot! Na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.