Fortuna większe wygrane o 14% na zakłady z piłki nożnej

494

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane graczom o 14%. Wystarczy zagrać w piątek kupon w godzinach 17:00 – 18:00, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Fortuna „Happy Hours”

Fortuna „Happy Hours”

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w każdy piątek, kiedy swoje pojedynki rozgrywa polska Ekstraklasa w piłkę nożną. Najbliższa okazja będzie już w 25 października.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek konieczny jest to zagranie kuponu w dniu trwania promocji w godzinach 17:00 – 18:00 i dodanie do niego bonusu promocyjnego „Happy Hours”.

Na kuponie promocyjnym musza znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej!!

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN.

betfan kod promocyny

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, ze zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet startowy, w którego skład wchodzi:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy kupon bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc aktywować te bonusy trzeba KONIECZNIE wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNHL: Promocja u bukmachera Fortuna
Następny artykułMilenium nowy kod promocyjny na start
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.