Fortuna Happy Hours, czyli 14% więcej wygranych!

553

W każdy piątek w ciągu godziny obowiązuje u bukmachera Fortuna specjalny bonus, dzięki któryemu można zgarnąć wygrane większe aż o 14%!

Fortuna Happy Hours, czyli 14% więcej wygranych!
Fortuna Happy Hours, czyli 14% więcej wygranych!

Większe wygrane u bukmachera

Promocja jest dostępna zarówno na stronie internetowej Fortuny, jak i w należącej do niej punktach stacjonarnych. Nie trzeba zapisywać się do niej, ale warto mieć na uwadze, że do kuponu kwalifikującego trzeba dodać zdarzenie Happy Hours o kursie 1.14.

Doładowanie wygranych startuje o godzinie 17, to jest na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu w danej kolejce Ekstraklasy. Bonus można otrzymać tylko w przypadku kuponów postawionych do 60 minut od aktywacji oferty.

Piłkarskie Happy Hours dostępne jest tylko w przypadku kuponów, które zawierają minimum trzy zdarzenia o dowolnym kursie. Nie musisz obstawiać jedynie polskiej Ekstraklasy, by zgarnąć ewentualny bonus, tak więc nie ma tu mowy o jakichkolwiek ograniczeniach!

Fortuna bonus 14%

Jeżeli chcesz otrzymać 14% wygranych więcej w przypadku trafienia wszystkich typów na kuponie, musisz pamiętać o tym, że stawka zakładu nie może wynieść mniej niż 20 PLN.

Interesuje cię, jak otworzyć punkt bukmachera, a może szukasz strony, gdzie dostępne są atrakcyjne freebety? Bez względu na to, co najbardziej ci się przyda, znajdziesz w naszym portalu wszystkie niezbędne informacje!

Obecnie każdy nowy gracz bukmachera Fortuna może wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Przy rejestracji zgarnąć można bonus powitalny za pierwszy depozyt!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback Etoto na esport. 100 PLN do zgarnięcia!
Następny artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Dla mnie nie ma pewnych typów - zawsze gram to, co moim zdaniem wydaje się słuszne, a nie na co stawiają wszyscy. W portalu e-Bukmacher piszę o promocjach, bonusach, analizach i nie tylko!