Fortuna daje ekspertom od Ligi Mistrzów aż 20.000 PLN!

452

Fortuna przygotowała konkurs na Ligę Mistrzów, w którym do zdobycia jest nawet 20.000 PLN w gotówce! Jak zostać ekspertem od obstawiania Champions League?

Fortuna daje ekspertom od Ligi Mistrzów aż 20.000 PLN!

Fortuna bonus online

Promocja obowiązuje tylko do 17 września do godziny 17.55. Do tego czasu należy postawić kupon promocyjny, o którym za chwilę napiszemy więcej.

Oferta dostępna jest tylko dla osób zarejestrowanych w Fortunie. Aby założyć konto u tego bukmachera, należy wejść na stronę eFortuna.pl i wypełnić za darmo formularz rejestracyjny.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny w wysokości 1000 PLN. Aktywny kod promocyjny Fortuna (TYLKO Dla nowych klientów!) to „BETONLINE” i może być podany jedynie przy zakładaniu konta.

Liga typerów Liga Mistrzów. Do wygrania 20.000 PLN!

Promocja EKSPERT to szansa na zdobycie nawet 20.000 PLN w gotówce. Jak wygląda obstawianie, jaki kupon należy postawić? Oto szczegóły:

  • Do promocji nie trzeba się zapisywać
  • Kupon kwalifikacyjny musi być zagrany za co najmniej 5 PLN
  • W kuponie musi znaleźć się 10 meczów z Ligi Mistrzów
  • Typy tylko 1, X oraz 2!

Jeżeli uczestnik prawidłowo wytypuje spotkania na kuponie, nie tylko otrzyma standardową wygrana, ale także zgarnie dodatek w wysokości 20.000 PLN!

Nagroda jest dzielona, a więc jeśli laureatów będzie kilku, każdy z nich otrzyma równą cześć z kwoty 20.000 PLN.

Co bardzo ważne, nagroda jest przyznawana w formie gotówki, czyli nie trzeba jej obracać. Wszystkie środki mogą być wykorzystane na dowolny cel – niekoniecznie związany z obstawianiem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejskie Puchary konkurs z nagrodami u bukmachera LvBet
Następny artykułJak odebrać 1650 złotych za rejestrację na Noblebet.pl?
Dla mnie nie ma pewnych typów - zawsze gram to, co moim zdaniem wydaje się słuszne, a nie na co stawiają wszyscy. W portalu e-Bukmacher piszę o promocjach, bonusach, analizach i nie tylko!