Forbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)

507

W dniu 2 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom, wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, a bukmacher automatycznie zwiększy naszą wygraną o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Swojego udziału nie musimy nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy mieć zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Promocja obowiązuje jedynie w dniu 2 kwietnia. I trwa w wyznaczonych godzinach, tj. 15:00 – 21:00. I to właśnie w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Każde z nich musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera. A kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale środki muszą pochodzić z konta głównego. Bukmacher Forbet wyklucza granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi.

A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ spotkań do typowania nie zabraknie, tym bardziej, że w tygodniu czekają nas pojedynki w ligach zachodnich, tj. Premier League, Serie A czy też laLia.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany, to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna Happy Hours, czyli 14% więcej wygranych!
Następny artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.