Forbet zwiększa depozyt o 50%. Bonus do 200 PLN.

497

Bukmacher Forbet w dniu 13 maja zwiększa depozyt dla swoich graczy o 50%. Maksymalnie można otrzymać bonus w wysokości 200 PLN.


Do odebrania darmowy bonus w Forbet za depozyt

Do odebrania darmowy bonus w Forbet za depozyt

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Należy pamiętać jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w poniedziałek 13 maja do godziny 23:59. Chcąc otrzymać bonus od bukmachera właśnie w tym dniu trzeba dokonać wpłaty.

Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 20 PLN. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Aby taki bonus trafił na konto gracza, trzeba dokonać wpłaty za minimum 400 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że bonus trzeba odblokować poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu stawką równą wpłacie, gdzie kurs nie może być mniejszy niż 2.00. Moment odblokowania bonusu następuje w momencie rozliczenia danego kuponu bukmachera Forbet.

Należy pamiętać, że bonus promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu w dniu 13 maja.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.