Forbet powyższa wygrane o 12% w piątek – 19 kwietnia

509

W dniu 19 kwietnia bukmacher przeprowadza promocje dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 12%.

Większe wygrane z Forbet w piątek

Większe wygrane z Forbet w piątek

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu w piątek 19 kwietnia w godzinach 0600 -12:00.

Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

W tej akcji bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się co najmniej trzy zdarzenia, kurs każdego z nich musi wynosić nie mniej niż 1.30. Natomiast wszystkie zdarzenia znajdujące się na kupnie muszą znajdować się z oferty przedmeczowej bukmachera.

Jednak w tej promocji bukmacher wyklucza kupon:

  • systemowe
  • mające zdarzenia długoterminowe
  • zawarte za środki bonusowe

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.