Forbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%

448

Bukmacher Forbet w dniu 10 maja zwiększa wygrane dla swoich graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu w godzinach 06:0 – 12:00.

Wygrywaj więcej z Forbet

Wygrywaj więcej z Forbet

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna polega na zawarciu kuponu w dniu 10 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Podczas tej akcji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe, ale z akcji są wykluczone zdarzenia długoterminowe.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Lecz należy pamiętać, że, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. W tej promocji również nie biorą udziału kupony systemowe.

O ile zawarty kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS. Zwrot nawet do 200 PLN
Następny artykułForbet zwiększa depozyt o 50%. Bonus do 200 PLN.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.